Kolejny punkt programu wyborczego Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego (po przebudowie Dworca PKP oraz budowie obwodnicy miejskiej) rusza do realizacji. Tym razem inwestycji drogowej doczekają się użytkownicy ulicy Daglezjowej.

Włodarz naszej gminy poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o podpisaniu umowy na przebudowę ulicy Daglezjowej. To rozpoczęcie realizacji kolejnego punktu z listy obietnic wyborczych (czytaj: "Burmistrz Tomasz Kulczyński zaprezentował swoją drużynę oraz program na kolejną kadencję".

Rozpoczynamy kolejną inwestycję drogową. Umowa na przebudowę ulicy Daglezjowej podpisana. Od tego momentu jest ona formalnie placem budowy. Cieszę się, że z każdym dniem nasza gmina zmienia się na lepsze - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński.
(dalsza część artykułu dostępna pod nagraniem)


Ostatnio na naszym portalu pisaliśmy także o innych działaniach podjętych przez włodarza, wpisujących się w realizację obietnic wyborczych. Wśród nich remont dworca PKP (czytaj: "Wiemy, z czego skorzystacie na nowym dworcu PKP") oraz budowa obwodnicy miejskiej (czytaj: "Konsultują obwodnicę miejską"). Zachęcamy także do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!