Ta seria jest z nami już od roku! Przed nami siódme w tym roku i 54 łącznie podsumowanie najważniejszych "wydarzeń ubiegłego tygodnia" przygotowane przez lokalną telewizję chocianow.tv. Wideo poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do tej serii. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Nowa strona nie tylko w książce", "Basen za grosze do końca lutego", "Dostaną pieniądze za wypełnianie ankiet", "Kolejna odsłona Chocianowskiej Ligi Futsalu", "Karateka z wyróżnieniem od ogólnopolskiego związku", "Kolejne pieniądze dla chocianowskich przedsiębiorców", "Ostatnia okazja na Leśny Zakątek", "Nieznajomość prawa i manipulacje opozycji", "Znaleźli sposób na promocję swoich miejscowości", "Wygrali dwa sparingi. W marcu rusza liga", "Kolizja w Pogorzeliskach, dwa busy wypadły z drogi", "Dolnośląska Liga Futsalu na żywo w chocianow.tv", "Wystaw na śmietnik dzień przed odbiorem", "Dlaczego sołtys Szklar Dolnych nie poparła inwestycji?", "Zawieszone zajęcia w Trzebnicach", "Planują kolejne kilometry dróg rowerowych w Chocianowie", "TYLKO U NAS: Stal Chocianów odcięta od prądu!", "STOP FAKE NEWS! Jest kolejny apel".

Przez cały rok tylko tę serię obejrzano blisko 10 tysięcy razy. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]