- Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że wspólnymi siłami zmieniamy naszą remizę na lepsze! - przekazali strażacy z Ochotnicza Straż Pożarna w Parchowie. Podziękowania skierowali pod adresem Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego oraz Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Chocianowie Piotra Wandycza. Dlaczego?

O tym, że Burmistrz Tomasz Kulczyński oraz współpracujący z nim w tej kadencji radni wspierają strażaków-ochotników z naszej gminy nie trzeba nikogo przekonywać. Pisaliśmy o tym na naszym portalu wystarczająco często, aby nikt nie miał złudzeń, że bezpieczeństwo mieszkańców jest priorytetem (czytaj: "Nowy wóz w Parchowie i nocne ćwiczenia w Trzebnicach", "Z myślą o strażakach od początku kadencji", "Ponad 117 tysięcy złotych dofinansowań dla strażaków z naszej gminy", "Otrzymali ponad 50 tysięcy złotych", "Trzebnice z nowym wozem strażackim", "Straż w Michałowie bogatsza o nowy wóz", "Z Wrocławia na Podhale, z Podhala do Trzebnic", "Szklary Dolne z nowym sprzętem").

Lepsze warunki w remizie

Pod koniec stycznia strażacy-ochotnicy z Parchowa zwrócili się do użytkowników mediów społecznościowych z apelem o sprawną lodówkę i szafek kuchennych do remizy. Na apel w ciągu 6 minut odpowiedział Burmistrz Tomasz Kulczyński, co zaowocowało nowymi meblami i nie tylko.

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za to, że wspólnymi siłami zmieniamy naszą remizę na lepsze! Wielkie podziękowania dla Tomasz Kulczyński - Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów za zafundowanie nowych mebli kuchennych oraz lodówki. Bardzo dziękujemy Piotr Wandycz za zaangażowanie w zakupie - przekazali strażacy z Parchowa.
To zaangażowanie szefa chocianowskiego samorządu w sprawy strażaków w naszej gminie zdecydowanie nie dziwi, bowiem od blisko dwóch lat sam jest jednym z nich (czytaj: "Nowy strażak w trzebnickiej ekipie"). Gratulujemy udanej współpracy!