Na antenie lokalnej telewizji chocianow.tv pojawiło się 41. w tym roku nagranie z popularnej serii "Podsumowanie Tygodnia", oparte o najważniejsze wydarzenia z naszej gminy i regionu, które ukazały się na naszym portalu. Zapraszamy do obejrzenia wideo pod tym artykułem.
 
Chocianow.tv publikuje nagrania wideo z podsumowaniem wydarzeń z ubiegłych tygodni. Dziennikarze także dzisiaj udostępnili wybrane dla widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych na naszym portalu. Co kryje się pod hasłami opublikowanymi w dzisiejszym podsumowaniu? Aby się przekonać, wystarczy kliknąć w poszczególne linki: "Zostań starszym referentem w komendzie policji", "Były pieniądze na szkolenia dla pracowników", "Włamywacze na gościnnych występach wpadli w ręce chocianowskich mundurowych", "Zapisy na taneczne zajęcia w RCKu nadal możliwe", "Kiedy należy, a kiedy nie wolno wybierać tego numeru? Policja wyjaśnia", "Zdrowe żywienie dla Twojego dziecka. Wykład on-line", "Ponad połowa mieszkańców Rakowa z bieżącą wodą", "Z okazji Dnia Nauczyciela popłynęły życzenia", "Ponad pół miliona złotych więcej w chocianowskim budżecie", "Kierowco, masz punkty karne? Przez Internet sprawdzisz ile", "Wiemy, gdzie odczytają wodomierze w przyszłym tygodniu", "Kulczyński: nierealne staje się faktem", "Kolejny polityk nie żyje. Czy hejterzy się opamiętają?", "Kolejna transmisja meczu Stali Chocianów na żywo", oraz "Sobotnie manewry pożarnicze młodzieżowych drużyn".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.