To kolejny rok, kiedy mieszkańcy w okresie wiosenno-letnim mogą odpocząć w centrum miasta na kolorowych leżakach zakupionych z inicjatywy Tomasza Kulczyńskiego Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów.

Rynek to nie tylko miejsce, które skupia w jednym miejscu wiele sklepów, ale także przestrzeń, w której spotykają się mieszkańcy. Teraz chocianowianie mogą spokojnie odpoczywać z kubkiem gorącej kawy czy lodami.

Leżaki służą mieszkańcom

Z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa mieszkańcy nie mogą jeszcze spotykać się w lokalach, ale za sprawą wygodnych leżaków mogą ten czas ze znajomymi spędzić na świeżym powietrzu. Jak się dowiedzieliśmy od pracowników Regionalnego Centrum Kultury, leżaki są rozstawiane w każdy słoneczny dzień, od poniedziałku do niedzieli. Od dziś leżaki również mają służyć do nieco późniejszych godzin.

- Jak w latach ubiegłych tak i w tym na chocianowskim rynku mieszkańcy mogą zrelaksować się na wygodnych kolorowych leżakach, które zostały zakupione z inicjatywy Tomasza Kulczyńskiego Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów. Każdego słonecznego dnia leżaki w centrum miasta będą umilać nam chwile - czytamy w jednym z postów na profilu Regionalnego Centrum Kultury. - Zachęcamy mieszkańców do korzystania z leżaków i życzymy udanego odpoczynku - zachęcają pracownicy Regionalnego Centrum Kultury.
Drewniane leżaki nie od dziś przyciągają tłumy chocianowian, którzy chętnie z nich korzystają, aby odpocząć od codziennych obowiązków albo spotkać się ze znajomymi. Zapraszamy!