14 listopada 2019 - Poranna seria wypadków drogowych w regionie.

Gaworzyce: Poranna seria wypadków zaczęła się od dwóch zdarzeń w rejonie Gaworzyc na drodze S3. W obu przypadkach pojazd osobowy na śliskiej nawierzchni uderzył w barierki. W jednym z przypadków rozbity pojazd uległ zapaleniu. Na miejscu ratownicy pomocy medycznej udzielili trzem uczestnikom zdarzenia. Wszyscy zostali na miejscu zdarzenia.

Lubin: W tym samym czasie na drodze S3 - 283 km w stronę Legnicy. Zderzyły się dwa auta. W czasie dojazdu do wypadku na S3 zastępy zostały przedysponowane do drugiego wypadku w miejscowości Karczowiska. W zdarzeniu brały dwa auta jedno uderzyło w latarnie a drugie przewróciło się na dach do rowu.

Polkowice: Do następnego zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 331 w pobliżu Polkowic. Pojazd osobowy marki fiat wypadł z drogi i wpadł do przydrożnego rowu. Jedna osoba trafiła pod opiekę Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na miejscu JRG Polkowice, OSP Chocianów i OSP Parchów, ZRM Polkowice i Policja.

Lubin: Do najtragiczniejszego zdarzenia tego poranka doszło w rejonie szybu w Rynarcicach. Pojazd osobowy marki bmw wypadł z drogi uderzając w przydrożne drzewa. Strażacy do uwolnienia kierowcy oraz pasażerki użyli szerokiej gamy narzędzi hydraulicznych. Niestety mimo wysiłków przybyłych na miejsce służb, nie udało się uratować młodej kobiety w ciąży. Kierowca z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do lubińskiego szpitala. Kilkadziesiąt metrów dalej kilkanaście minut wcześniej doszło do kolejnego zdarzenia. Tym razem kierująca fiatem straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Doznała lekkich obrażeń ciała. Trafiła do szpitala.

Przemków: Obecnie służby interweniują przy wypadku w okolicach Piotrowic - DK-12. Zderzeniu uległy dwa pojazdy. Jedna osoba jest uwięziona we wraku pojazdu. Na miejscu służby w woj. lubuskiego oraz powiatu polkowickiego. Droga zablokowana.