Gdzie jest Tosia? Zrozpaczeni właściciele w niedzielę późnym wieczorem opublikowali apel, z którego wynika, że we wtorek około godziny 14-ej w miejscowości Jabłonów ich psinka została skradziona. Jeśli ktoś coś widział lub wie - prosimy o kontakt.

Zaginięcia zwierząt zdarzają się niestety często. W większości przypadków reaguje Gmina, która zdąży odłowić psiaka zanim właściciele zorientują się, że ten przepadł. Wtedy konieczna jest wycieczka do Przemkowa, gdzie przez tydzień od odłowienia czworonoga trafiają tutejsze znajdy. W tym przypadku jednak jest inaczej, bowiem lokalne służby nie odławiały takiego pieska.

We wtorek około godziny 14 w miejscowości Jabłonów zaginęła nasza Tosia, jeśli ktoś coś widział lub wie bardzo proszę o informację. Piesek może być wszędzie, bo został skradziony. Dla znalazcy nagroda pieniężna - pisze pani Patrycja. - Bardzo proszę o jak największą liczbę udostępnień, z góry dziękuję - dodaje właścicielka. 
My również prosimy o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają zwierzę lub są w stanie podać miejsce jego aktualnego pobytu.