W najbliższą niedzielę, 3 września o godzinie 15:00 piłkarze Zagłębia Lubin zmierzą się na swoim boisku w ramach 7. kolejki PKO Ekstraklasy z Pogonią Szczecin, dlatego mamy dla Was cztery podwójne vouchery na to spotkanie. Aby je zdobyć w komentarzu pod postem w mediach społecznościowych do środy, 30 sierpnia do godziny 15:00 należy oznaczyć kogo zabierze się do wspólnego kibicowania!

Nowy sezon to nowe możliwości, co skutecznie udowadniają piłkarze Zagłębia. Podopieczni Waldemara Fornalika po sześciu rozegranych meczach zapisali na swoim koncie 10 punktów, które pozwalają im zająć trzecią lokatę w tabeli. Tym razem na spotkanie do Lubina przyjadą piłkarze Pogoni Szczecin, która zajmuje po 4 rozegranych spotkaniach dopiero 14 lokatę z 6 punktami na koncie. Na to spotkanie na lubińskim stadionie mamy dla Was tradycyjnie 4 podwójne vouchery.

Nasze konkursy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a rozdawane vouchery, które uprawniają do zakupu biletów za 5 zł w sektorach B, E, F lub G lubińskiego stadionu będą dostępne do odbioru na terenie Chocianowa. O szczegółach poinformujemy zwycięzców w wiadomościach prywatnych w mediach społecznościowych, w których przeprowadzamy konkurs (w tym celu należy odblokować opcję otrzymywania wiadomości od stron). Zapraszamy do udziału w konkursie!