Przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu powstała seria "Zaczytany Chocianów". Także dzisiejszy wieczór przywitał nas nowym nagraniem. Tym razem o mądrym drwalu dla najmłodszych przeczytał Adam Toma.

"Zaczytany Chocianów" to oprócz dzisiejszego nagrania "Mądry Drwal" (do obejrzenia poniżej) także: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "Biedronka, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów", "Trzy pluszowe misie", "Kolorowa Kołderka", "Śliwki", "Bajka o Czerwonym Kapturku", "Sposób na Adama", "Dwóch braci", "Jak się ścigał ślimak z żółwiem", "Kot w butach", "Rogalik, który chciał zostać księżycem", "Nowe przygody skarpetek", "Lew i zwierzęta z dżungli", "Słoń Trąbalski", "Bezpieczeństwo na drodze", "Mój wieloryb", "Szpinak" oraz "Mała Kotka".

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]