Tradycją jest weekendowe czytanie bajek. W ramach tej, wymyślonej przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, akcji "Zaczytany Chocianów" swoją premierę ma kolejna czytanka. Tym razem dla najmłodszych czas znalazła Sylwia Kondysz, która przeczytała bajkę "Kolorowa Kołderka". Zapraszamy do obejrzenia wideo.

W efekcie akcji zorganizowanej przy współpracy Biblioteki Publicznej w Chocianowie z Referatem Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki z tutejszego magistratu powstało już łącznie 14 filmów: wiersz Akademii Czytania Bajek, "Skradziony domek żółwia", "Bajka o złotej rybce", "Bajka o wystawie", "Rozmyślania łaciatej krówki", "Pies i kość", "O Biedronce, która zazdrościła słońcu", "Kwiatowe wróżki", "Pracowite mrówki", "Daleko jeszcze", "Nowy plac zabaw", "Liczenie baranów" oraz wczorajsze "Trzy pluszowe misie" i dzisiejsza "Kolorowa Kołderka". 

Aby na bieżąco śledzić pojawiające się w sieci nagrania wystarczy subskrybować Gminę Chocianów w serwisie społecznościowym YouTube, na którym pojawiają się produkcje.
[KN]