Dużą kasę za udział w wyborach samorządowych zaoferował Powiat Polkowicki. Wiemy, co trzeba zrobić, aby zgarnąć pieniądze. Przede wszystkim należy wziąć udział w wyborach. Lokale czynne dzisiaj (niedziela, 7 kwietnia) do godziny 21:00.

Ta profrekwencyjna akcja była już opisana na naszym portalu w artykule "40 tysięcy złotych za udział w wyborach". Przypomnijmy, że do akcji zachęcającej mieszkańców do udziału w wyborach samorządowych włączył się Powiat Polkowicki, który zorganizował konkurs dla gmin. Ta z najwyższą frekwencją wygra 40 tysięcy złotych!

- UWAGA! Walczymy o wysoką frekwencję wyborczą w powiecie polkowickim. Dlatego już dziś ogłaszamy akcję "GŁOSUJESZ-DECYDUJESZ"!!! Gmina z powiatu polkowickiego, w której osiągnięta zostanie najwyższa frekwencja wyborcza głosów oddanych w wyborach do Rady Powiatu Polkowickiego otrzyma wsparcie w realizacji zadań statutowych w wysokości 40.000 zł! To kolejny dobry powód, by iść na wybory - informowali urzędnicy Starostwa.
Mieszkańcy Gminy Chocianów już niejednokrotnie udowodnili, że święto demokracji jest bardzo ważne. W wyborach do parlamentu w ubiegłym roku (15 października 2023 roku) do urn poszło ponad 71% wyborców z naszej gminy. Teraz wystarczy, że każdy z nas pójdzie na głosowanie, a poprzedni wynik nie tylko uda się powtórzyć, ale nawet poprawić, co może zagwarantować nam zwycięstwo w powiatowym konkursie.

IDŹ NA WYBORY - TWÓJ GŁOS JEST WAŻNY

Do udziału w wyborach samorządowych zachęcali w ostatnich tygodniach sami mieszkańcy, których licznie mogliśmy oglądać w rolkach publikowanych w mediach społecznościowych. Na terenie naszej gminy możemy także odnaleźć banery, które swoimi hasłami zachęcają do odwiedzenia lokali wyborczych.