To między innymi o budowie tego placu zabaw zdecydowali mieszkańcy podczas ostatnich wyborów samorządowych. Kontynuację inwestycji Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego rozpoczętych jeszcze w poprzedniej kadencji zapewnia realizacja hasła "zmiany trwają, czas na więcej".

O planach budowy największego w Chocianowie placu zabaw dowiedzieliśmy się na początku czerwca ubiegłego roku, kiedy to włodarz naszej gminy przekazał informacje o podpisaniu umowy z wykonawcą tego zadania (czytaj: "Będzie kolejny plac zabaw"). Niedawno szef chocianowskiego samorządu odwiedził teren budowy na osiedlu Wesoła, aby ocenić postępy prac.

A jak wygląda budowa największego placu zabaw w Chocianowie? Jak dla mnie super. Nie wiem jak Wasze pociechy, ale moja córka już nie może się doczekać, aby go przetestować - przekazał w mediach społecznościowych dołączając do wpisu nagranie.
(dalsza część artykułu pod nagraniem)


Przypomnijmy, że w tym miejscu najmłodsi mieszkańcy będą mogli korzystać z takich atrakcji, jak linowy tor przeszkód, terenowe trampoliny ziemne, tory kolejowe wyznaczone kolorową nawierzchnią oraz urządzenie wielofunkcyjne "góra zabawy". Wartość inwestycji to blisko dwa miliony złotych. Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!