Jak co tydzień przyszedł czas na kolejne, tym razem siedemnaste w tym roku podsumowanie najważniejszych wydarzeń minionego tygodnia. Cała seria jest przygotowywana przez lokalną telewizję chocianow.tv, a dostępna w popularnych mediach społecznościowych. Najnowsze wideo można obejrzeć także poniżej.

Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas już do serii podsumowań. Także dzisiaj dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze i najciekawsze artykuły, spośród zamieszczonych w ubiegłym tygodniu na naszym portalu: "Pożar sadzy w kominie", "Nowe rośliny cieszą oczy mieszkańców", "Chocianowski magistrat w Związku Pracodawców Polska Miedź", "Matka apeluje o pomoc w znalezieniu kierowcy, który potrącił jej syna", "Kolejami Dolnośląskimi z i do Chocianowa", "74 lata temu pierwszy walny zjazd OSP Chocianów", "Stal, Relaks i Victoria z punktami", "Radni zdecydują po raz czterdziesty", "Znamy harmonogram luzowania obostrzeń", "Trzy razy pierwsze miejsce", "Bezpłatne testy już do odbioru", "Kwiecień miesiącem prac", "Przypisywania sukcesów ciąg dalszy", "W majówkę zaszczep się bez rejestracji", "Zdejmij nogę z gazu, dzisiaj mierzą prędkość", "Niewielkie zmiany na liniach 121 i 131", "Duszpasterze zapraszają na 11:30".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.