Pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Chocianów odwiedzili w ostatnich dniach teren budowy świetlicy wiejskiej w Jabłonowie. Ta inwestycja Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego prezentuje się naprawdę okazale. Już niebawem mieszkańcy Sołectwa Jabłonów będą korzystać z budynku podobnego do tego w Rakowie i Trzmielowie.

Burmistrz Tomasz Kulczyński realizuje słowo dane mieszkańcom także tych najmniejszych sołectw, nie rozgraniczając ich na lepszych i gorszych. Najlepszym przykładem tego działania są m.in. świetlice w Rakowie, Trzmielowie i Jabłonowie właśnie. W tym ostatnim pracownicy chocianowskiego magistratu nagrali, jak okazale prezentuje się budowana świetlica.

(dalsza część artykułu pod nagraniem)


Przypomnijmy, że ta inwestycja warta ponad 3 miliony złotych w całości jest sfinansowana ze środków zewnętrznych. Realizowana jest nie w jednym, a trzech sołectwach, dzięki czemu zaszłości wielu pokoleń mieszkańców Jabłonowa, Trzmielowa oraz Rakowa zostaną nadrobione praktycznie w jednym czasie. Na naszym portalu znajdziecie liczne relacje fotograficzne z tego, jak powstają te wyczekiwane przez mieszkańców Jabłonowa, Rakowa i Trzmielowa budynki (czytaj: "Kulczyński: mówiono, że to nierealne", "Budowa świetlicy w Rakowie idzie pełną parą", "Tak budują wiejskie świetlice", "Jak obiecali, tak robią: ruszyła budowa świetlicy w Jabłonowie", "Opozycja ślepa na fakty", "Świetlice rosną w Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie", "Tak wyglądają pieniądze pozyskane przez Kulczyńskiego", "Tak rosną świetlice wiejskie", "Wieloletnie inwestycje rosną w oczach", "Trzy świetlice za 3 miliony w trzech miejscowościach", "Chocianów w budowie" oraz "Będzie więcej świetlic"). 

Zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Tutaj zawsze znajdziecie najważniejsze i najciekawsze informacje!