Dość zastanawiająca retoryka opozycji o tym, że zewnętrzne środki pozyskane przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego są wirtualne ginie w zderzeniu z rzeczywistością. Fakty są bowiem takie, że kolejne inwestycje są realizowane na terenie naszej gminy. Dziś postanowiliśmy sprawdzić, jak przebiega budowa trzech świetlic: w Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie.

Co jakiś czas wracamy do tematu budowy trzech świetlic wyczekiwanych przez mieszkańców Jabłonowa, Rakowa i Trzmielowa. To właśnie w tych miejscowościach dzięki pozyskanym środkom i współpracy radnych z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim możliwa jest ta przełomowa inwestycja. Pisaliśmy o tym na naszym portalu wielokrotnie, a szczegóły znajdziecie m.in. w artykułach: "Świetlice rosną w Jabłonowie, Rakowie i Trzmielowie", "Tak budują wiejskie świetlice", "Paweł Baran: realizujemy dalej wszystkie zamierzone cele", "Budowa świetlicy w Rakowie idzie pełną parą", "Kulczyński: mówiono, że to nierealne", "Jak obiecali, tak robią: ruszyła budowa świetlicy w Jabłonowie" oraz "Opozycja ślepa na fakty".

Także dzisiaj zaglądamy na budowy, aby pokazać Wam jak w rzeczywistości wyglądają miliony złotych, które pozyskuje Burmistrz Tomasz Kulczyński. Zapraszamy do obejrzenia fotografii poniżej.