W dniu dzisiejszym rolę pierwszego trenera Stali Chocianów przestał pełnić Robert Gajewski. Przypomnijmy, że lubinianin był szkoleniowcem czwartoligowca od sezonu 2018/2019. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nowego trenera Stali, który poprowadzi zespół w meczu z Prochowiczanką Prochowice.

Przypomnijmy, że Robert Gajewski objął Stal w przerwie letniej przed sezonem 2018/2019. Wtedy chocianowski klub stanął pod ścianą po niespodziewanej rezygnacji z pełnienia tej funkcji przez Konrada Janczaka. - Chciałbym podziękować trenerowi, ponieważ rok temu był dla nas zbawieniem, gdy musieliśmy znaleźć szkoleniowca, który poprowadzi zespół na szczeblu IV ligi. W ostatnim czasie po raz kolejny musiał ratował sytuację, osobiście wybiegając na boisko - podkreśla Dominik Jaskólski, prezes Stali Chocianów.

Pod wodzą Roberta Gajewskiego zespół zajął w poprzednim sezonie dziewiąte miejsce w IV lidze. W trzech pierwszych meczach sezonu 2019/2020 chocianowianie zdobyli cztery punkty. W najbliższych dniach powinniśmy poznać nazwisko nowego szkoleniowca Stali.