Dzięki czujności naszych Czytelników już dzisiaj możemy pokazać Wam, jak będzie wyglądał nowy zegar cyfrowy na Rondzie im. Włodzimierza Chomickiego w Chocianowie (zdjęcia poniżej). To realizacja kolejnego pomysłu Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego.

Trójstronny zegar z elektroniczną tablicą informacyjną zamontowany został na Rondzie im. W. Chomickiego przy okazji montażu oświetlenia. Jako pierwsi, dzięki naszym Czytelnikom, możemy pokazać jak będzie wyglądał. Okazuje się bowiem, że to sami mieszkańcy postanowili podesłać nam zdjęcia, abyśmy mogli podzielić się nimi na naszym portalu.

- Dzięki dobrej współpracy z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim udaje nam się załatwić wiele spraw, na które czekali mieszkańcy mojego okręgu - komentuje radny Paweł Kisiel. - Ile spraw można było załatwić w ciągu ostatnich 20 lat? Mogliby powiedzieć ci, którzy byli radnymi, ale nie wykorzystali swojej szansy - dodaje 

Były radny z tego okręgu, Krzysztof Kowalczyk nie ma na swoim koncie takich sukcesów. Przypomnijmy, że tylko w ciągu ostatnich dwóch lat udało się tutaj zrobić przejście dla pieszych, plac zabaw, ścieżkę zdrowia, rondo czy przeprowadzić remont ulicy Pileckiego.

Jak się dowiedzieliśmy w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów, całość inwestycji jeszcze nie jest zakończona, jednak zegar, który powstaje w tym miejscu z inicjatywy Burmistrza Kulczyńskiego, powinien w najbliższych dniach działać. Zdjęcia, na których widać jak będzie wyświetlać godziny udało się zrobić naszym Czytelnikom, którzy wykorzystali moment, w którym było sprawdzane funkcjonowanie urządzenia. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć poniżej.
[KN]