Tylko do godziny 19:00 można głosować na chocianowiankę w 4 etapie konkursu wokalnego "WeAreOne". 14-letnia Julia dotarła do półfinału i dzięki naszym głosom ma szansę awansować.

W tym etapie wokaliści śpiewają piosenkę "Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadło. Aby zagłosować na reprezentantkę Chocianowa należy pod nagraniem grupowym danej GRUPY napisać komentarz wg wzoru: "głosuję na: @jujka2005". Głosy można oddawać w 3 serwisach: YouTube, Facebook oraz iSing. Na jednego uczestnika można zagłosować tylko raz na jednej platformie.

- Nie można pod nagraniem na iSing wskazać trzy razy tej samej osoby - tłumaczą organizatorzy konkursu - ale już na trzech platformach wskazać tę samą osobę można i zwiększy to jej ilość punktów.

Na portali iSing głosować można jedynie z kont z co najmniej jednym nagraniem publicznym, na którym słyszalny jest wyraźnie głos (gwizdanie nie będzie uwzględniane jako "słyszalny głos"). Głosy z każdej platformy mają swoją określoną wagę i liczone są w następujący sposób: 1 głos na iSing to 3 punkty, 1 głos na YouTube to 1 punkt, a 1 głos na Facebook to 0,5 punktu. Życzymy powodzenia.
[KN]