Prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa mężczyzny, do którego doszło w jednym z mieszkań w Chocianowie. Policja dokonała w tej sprawie zatrzymań w naszym mieście.

Oficjalnie wiadomo, że pokrzywdzonym jest mężczyzna. Różne źródła podają sprzeczne ze sobą informacje. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że w sprawę morderstwa zamieszanych jest co najmniej dwóch mężczyzn, mieszkańców powiatu polkowickiego. Do morderstwa miało dojść w sposób bardzo okrutny. Narzędziem zbrodni jest ponoć siekiera.

- Prowadzone jest śledztwo w sprawie zabójstwa w jednym z mieszkań w Chocianowie. Ofiarą jest mężczyzna - potwierdza nam rzecznik prasowa Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn.

W mieście huczy od plotek. Prawdopodobnie zatrzymani przez policję podejrzani w chwili popełnienia czynu byli kompletnie pijani. Może na to wskazywać nieoficjalnie uzyskana przez nas informacja, że czynności związane ze śledztwem mogą trwać dzisiaj do późnych godzin wieczornych. Nie wiadomo na razie czy obaj mężczyźni będą mieli postawione zarzuty. Do sprawy z pewnością powrócimy.
[KN]