Znany w Chocianowie kierownik i trener klubu sportowego Stal Chocianów nie żyje. O jego śmierci poinformowali dzisiaj pracownicy klubu w mediach społecznościowych.

Z głębokim żalem i ogromnym smutkiem przyjęliśmy dziś wiadomość o śmierci Joachima Wiencka. Informację przekazał Klub Sportowy "Stal" Chocianów na swojej stronie na Facebooku.

- Odszedł od nas człowiek wspaniały i szlachetny o nieocenionych zaletach charakteru, Kierownik i Trener dla wielu pokoleń. Pozostanie w naszej pamięci jako Osoba pełna pasji, oddana zawodnikom i sprawom naszego klubu, a przede wszystkim przepełniona dobrem i życzliwością dla innych. Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi. - piszą współpracownicy ze Stali Chocianów.
To kolejna smutna wiadomość, jaka dotarła do nas w ostatnich tygodniach. Słowa żalu i kondolencje za pośrednictwem naszego portalu przesyła także Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński.

- Najszczersze wyrazy ubolewania dla rodziny, najbliższych i współpracowników Pana Joachima. To ogromna strata dla chocianowskiego sportu. Wszyscy będziemy Go pamiętać i wspominać - łączy się w żalu Tomasz Kulczyński.
O terminie ceremonii pogrzebowej poinformuje Klub Sportowy "Stal" Chocianów na swojej stronie w mediach społecznościowych.
[KN]