W ubiegły weekend nie zabrakło wspaniałych wrażeń dla Pań, które w niedzielę obchodziły swoje święto. Z tej okazji na zdjęciach podsumowujemy wydarzenia, które uatrakcyjniły ten czas. Nie zabrakło kwiatów, które na Rynku rozdawał Burmistrz wraz z radnymi, a także śpiewu i muzyki na żywo.

Spotkanie w Żabicach zorganizował tamtejszy sołtys, radny Rady Miejskiej Paweł Bujak. Imprezie towarzyszyły dźwięki akordeonu za sprawą umiejętności Ryszarda Markowskiego.

- Wszystkim Paniom z okazji Dnia Kobiet życzę dużo zdrowia, samym pogodnych dni bez trosk i kłopotów. Spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia i uśmiechu na co dzień – życzył Paweł Bujak.

Podczas spotkania Panie miały okazję wysłuchać ciekawej prelekcji przygotowanej przez gościa Krzysztofa Szustkę, Animatora Wiosek Tematycznych. Możliwe, że niebawem mieszkańcy Żabic niebawem dołączą do tego grona. Pojawiły się nawet pierwsze pomysły, jak "Wioska z Rechotem" czy "Wioska Kumatych".

Pełne ręce roboty mieli także kwiaciarze z "Bibliotecznej Kwiaciarenki Vintage" w Filii dla Dzieci, którzy z okazji Dnia Kobiet wykonali kwiatki z papierowych płatków. Największe wzięcie miały kwiatowe bransoletki na ręce, ale były też bukiety jednokwiatowe i wielokwiatowe koszyczki kolorowe.

Bez świetnej zabawy nie obeszły się także mieszkanki Brunowa. Była muzyka, tańce, kwiaty, przepyszne ciasta i szampan. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, a wszystkim kobietom z tego miejsca życzymy, aby każdy dzień był Waszym świętem!

[KN]