Od najbliższego czwartku, 17 grudnia do niedzieli, 20 grudnia w godzinach od 16:00 do 20:00 będzie można kupić wyśmienite pyszności przygotowane przez Wrzosowy Tartak. Wszystko z myślą o zbliżających się Świętach Bożego Narodzenia.

Dla miłośników pysznego jedzenia ten weekend zacznie się już w czwartek o 16:00. Wówczas rusza bowiem "Kramik pod chmurką" we Wrzosowym Tartaku.

- Szanowni klienci. Już od czwartku będziecie mogli kupić we Wrzosowym Tartaku w KRAMIKU POD CHMURKĄ, nasze wyroby i specjały naszych przyjaciół. Będą z nami Winnica Jakubowa oraz Czarna Jagoda - zaprasza Wrzosowy Tartak.
Warto się pospieszyć, gdyż czasu na udane zakupy będzie niewiele. Wrzosowy Tartak do swojego kramiku zaprasza od czwartku, 17 grudnia do niedzieli, 20 grudnia w godzinach od 16:00 do 20:00.

- Handlujemy pod chmurką. Wszystko na wynos. Przyjdź, zobacz i kup do domu, na świąteczny stół. W ofercie produkty lokalne: kawa na wynos od Czarnej Jagody, wino z Winnicy Jakubów, z wrzosowej wędzarni: szynka, polędwiczki, boczek, baleron i kiełbasa, z wrzosowej spiżarni: dżemy, konfitury, galaretki, smarowidła. Rękodzieło Teściowej: szydełkowe bombki - wymieniają na plakacie atrakcje czekające na klientów Wrzosowego Tartaku.
W mediach społecznościowych autorzy wpisu zamieścili także zdjęcia (poniżej), które z pewnością zachęcą niejednego amatora dobrego jedzenia do odwiedzin.
[KN]