W niedzielę, 14 marca o godzinie 14:00 lokalna telewizja Chocianow.tv będzie dla swoich widzów transmitować po raz pierwszy w historii wyjazdowe spotkanie Stali Chocianów. Wszyscy miłośnicy piłkarskich emocji będą mogli bez wychodzenia z domu obejrzeć mecz z Orkanem Szczedrzykowice. Wszystko za pośrednictwem mediów społecznościowych w serwisach YouTube oraz Facebook.

Walka o piąte miejsce w tabeli przypadnie w udziale podopiecznym Mirosława Wolana, którzy zmierzą się na wyjeździe z drużyną Orkan Szczedrzykowice. Aktualnie Orkan z 31 punktami zajmuje właśnie 5 miejsce w tabeli. Od tego miejsca reprezentantów naszej gminy dzielą właśnie 3 punkty, które jutro po godzinie 14:00 będą mogli wywieźć ze Szczedrzykowic. Jaki będzie przebieg tego spotkania dowiemy się na żywo za sprawą Chocianow.tv, która po raz pierwszy w historii będzie transmitować wyjazdowe spotkanie Stali.

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]