XXII Sesja Rady Miejskiej w Chocianowie okazała się dobrą okazją dla Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego do przekazania radnym świątecznych życzeń i wręczenia drobnych upominków.

- Szanowne Prezydium, Wysoka Rado, dzień dobry Szanowni Państwo - zwrócił się Burmistrz Tomasz Kulczyński do radnych - to ostatnia sesja przed zbliżającymi się świętami i nowym rokiem, w związku z powyższym chciałbym życzyć państwu wszystkiego dobrego na święta, samych wspaniałości, rodzinnych, zdrowych, spokojnych świąt, oczywiście również wszystkiego dobrego w nowym roku.

Burmistrz korzystając z okazji wręczył także radnym drobne upominki. Jak dowiedzieliśmy się w Urzędzie Miasta i Gminy Chocianów włodarz kupił wszystkim radnym prezenty z własnych pieniędzy.

- Pan Burmistrz zrobił radnym, mam nadzieję miłą niespodziankę - komentuje sprawę Krystian Wan, kierownik Referatu Promocji, Komunikacji Społecznej i Informatyki w tutejszym magistracie - warto zauważyć, że za przygotowane przez siebie upominki zapłacił z własnych, prywatnych środków.

[KN]