Dzisiaj na swojej stronie w mediach społecznościowych Klub Sportowy "Stal" Chocianów poinformował swoich fanów o bardzo smutnej wieści - w miniony wtorek, 15 grudnia zmarł wychowanek i wieloletni zawodnik Stali, śp. Krzysztof Jaskólski.

Zmarł nagle i niespodziewanie, prywatnie był bratem prezesa chocianowskiej Stali, przez kibiców z pewnością kojarzony jako wychowanek i wieloletni zawodnik naszego klubu.

- Moje najszczersze wyrazy smutku i współczucia dla Jego rodziny. Łączę się w tym trudnym czasie ze wszystkimi Jego bliskimi - przekazuje kondolencje Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów, Tomasz Kulczyński.
Na razie nie znamy oficjalnej przyczyny śmierci, która przyszła po chocianowskiego piłkarza w ubiegły wtorek.

- Zapamiętamy go jako osobę ciepłą, pogodną, życzliwą oraz tryskającą humorem - wspominają reprezentanci Klubu Sportowego "Stal" Chocianów. - Rodzinie oraz bliskim składamy wyrazy szczerego żalu i współczucia - dodają na swojej stronie w mediach społecznościowych.
Nasza Redakcja również dołącza się do tych kondolencji. O terminie pogrzebu na swoim profilu na Facebook-u poinformuje Klub Sportowy "Stal" Chocianów.
[KN]