Na początku tego tygodnia, dzięki współpracy mieszkańców Chocianowca, przy tamtejszej świetlicy wiejskiej zamontowane zostały specjalne urządzenia. Za pomoc w realizacji zadań i zaangażowanie podziękował Sołtys.

Od ubiegłego poniedziałku mieszkańcy tego sołectwa są bogatsi o kolejne urządzenia w swojej siłowni zewnętrznej. Jak informuje sołtys na stronie sołectwa na jednym z popularnych portali społecznościowych mieszkańcy zadbali też, aby we wsi było ładnie.

- Można ćwiczyć rzeźbę na siłowni pod chmurką. Mamy nadzieję, że spodoba wam się nowy sprzęt i wspólnie zadbamy o ich stan oraz o to, aby nasza kondycja była znakomita – informuje sołtys Chocianowca. - Wspólnymi siłami wykoszony został plac zabaw, plac wokół świetlicy oraz teren przy kościele. Do tego zadania oprócz prywatnych sprzętów użyto m.in. kosy spalinowej zakupionej z funduszu sołeckiego. Dziękuję wszystkim osobom za zaangażowanie i realizację zadań – podsumował sołtys.
Mamy nadzieję, że sprzęt posłuży mieszkańcom do utrzymania wyśmienitej kondycji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu tego sprzętu.
[KN]