W organizację tej biegowej imprezy, która odbyła się w Chocianowskim Parku Piastowskim pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego oraz Prezesa Regionalnej Rady Olimpijskiej we Wrocławiu Mieczysława Łopatki włączyli się m.in. Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, Klub Biegacza "Zdyszaaani" Chocianów, Stowarzyszenie Mała Ojczyzna Chocianów, Zespół Szkół w Chocianowie, Regionalne Centrum Kultury w Chocianowie oraz Uczniowski Klub Sportowy przy SP w Chocianowie, a także blisko 20 partnerów. Dziś lokalna telewizja chocianow.tv opublikowała swoją relację z tego wydarzenia. Całość obejrzycie pod naszym artykułem.

Jak co roku pobiegli przedszkolacy, uczniowie szkół podstawowych oraz dorośli. Nie zabrakło prawdziwych, sportowych emocji, a także atrakcji, które towarzyszą w tej kadencji wszystkim wydarzeniom, które patronatem obejmuje włodarz naszej gminy. Obszerną galerię zdjęć znajdziecie na naszym portalu w artykule: "Pobiegli w olimpijskim stylu".

Braliście udział w tym wydarzeniu? Odnajdźcie się na nagraniu przygotowanym przez lokalną telewizję, które obejrzycie także pod naszym artykułem. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.