Losy naszego krajana, do niedawna mieszkańca Trzebnic, Borysa Barchana w popularnym programie Top Model TVN śledzimy od samego początku. Dzisiaj po godzinie 22:00 (wyjątkowo ze względu na występ Polaków na mundialu) dowiemy się czy wejdzie do ścisłego finału, aby walczyć o zwycięstwo!

O kolejnych zmaganiach Borysa w Top Model przeczytacie w naszych artykułach: "Niegdyś w Chocianowie, dzisiaj w TVN", "Borys z Trzebnic w Top Model", "Wskoczył do następnego odcinka", "Świetna seria Borysa w Top Model", "Jak dzisiaj poradzi sobie Borys?", "Coraz wyższe notowania Borysa w Top Model", "Czy Borys pojedzie na Fashion Week?", "Już dzisiaj wprost z Fashion Week" oraz "Borys w Top Model idzie jak burza". Dzisiaj po godzinie 21:35 dowiemy się czy ulubieniec mieszkańców naszej gminy dostanie się do ścisłego finału.

Jak Borys poradził sobie w poprzednim odcinku?

Był skok do wody, była sesja nad oceanem, były ciasne stylizacje i występy w szpilkach. Wszystkie najważniejsze sceny zobaczycie poniżej.


Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku? To zdradza zwiastun, który również możecie obejrzeć poniżej.Pomimo, iż tvn zaprasza przed telewizory na 21:35, to wyjątkowo, ze względu na dzisiejsze występy Polaków na mundialu w walce o awans do fazy playoff, odcinek rozpocznie się o godzinie 22:00.