Pierwsze miejsce w powiecie polkowickim i podium w województwie dolnośląskim - to osiągnięcia w kategorii Kawiarnia/Cukiernia Roku w plebiscycie Mistrzowie Smaku organizowanym przez Gazetę Wrocławską zdobyte przez Z Miłości do Słodkości ze Szklar Dolnych. Kto zamawiał ten potwierdza.

"Z Miłości do Słodkości", bo tak nazywa się cukiernia pochodząca z gminy Chocianów, dokładnie ze Szklar Dolnych zdobyła trzecie miejsce na wojewódzkim etapie konkursu na najlepszą cukiernię. Najpierw był etap powiatowy, w którym zakochani w słodkościach cukiernicy z naszej gminy nie zostawili złudzeń zwyciężając z sześcioma innymi konkurentami w tej kategorii.

Każda kolejna edycja plebiscytu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. To sprawia, że udział w akcji jest znakomitą promocją dla jej uczestników - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. - Lokale gastronomiczne i ich pracowników do nagród zgłaszają zadowoleni klienci. Taka nominacja to oczywista rekomendacja dla innych. Niektórzy potrafią to znakomicie wykorzystać i promują siebie lub swój gastronomiczny biznes w kontekście konkursu. To daje świetne efekty. Klienci chętniej odwiedzają lokale, które inni uważają za najlepsze - dodaje.
Nie inaczej było w przypadku sukcesu pani Urszuli ze Szklar Dolnych, której słodkości (i kontakt do niej) możecie znaleźć w mediach społecznościowych: Z Miłości do Słodkości. My również Mieszkance naszej Gminy gratulujemy, a Jej klientom życzymy Smacznego!