Redaktorzy Chocianow.tv przyzwyczaili nas do podsumowań wydarzeń swojego autorstwa. Także tym razem dziennikarze postanowili wybrać dla swoich widzów najważniejsze artykuły zamieszczone w ubiegłym tygodniu na naszym portalu. Co znalazło się w nagraniu? Wideo poniżej.

Kolejny raz ekipa Chocianow.tv nas nie zawiodła, dlatego poniżej prezentujemy materiał wideo z zebranych zdarzeń, o których pisaliśmy na naszym portalu. Wśród nich znalazły się m.in.: "Pierwsza Polka urodzona w Chocianowie", "Nowe zajęcia w Akademii Seniora", "Trzeci dzień licytacji. Najpopularniejszy wpis na koszulce", "Policja pomoże wolontariuszom WOŚP", "Wizja Dolnośląskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Chocianowie", "Ostatni dzień licytacji WOŚP na żywo", "Już nie lockdown i narodowa kwarantanna. Teraz mamy etap odpowiedzialności", "Choma: przeznaczam pieniądze na Teosia", "Nie złożysz tego wniosku? Zapomnij o 500+", "Przejmą zadania Miejskiego Zakładu", "PWK przyspiesza inwestycje", "Rozdali nagrody w konkursie promującym gminę", "30 stycznia, pierwszy chocianowski ślub", "Mieszkańcy ocenili zachowanie Nosela", "31 stycznia, 29. Finał WOŚP", "NA ŻYWO: Nabożeństwo o 11:30".

Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, wystarczy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook.
[KN]