Ksiądz Proboszcz Parafii Prawosławnej p.w. Świętej Trójcy w Lubinie, Kapelan Górnictwa Bogdan Repeła na antenie chocianow.tv złożył życzenia Braci Górniczej z okazji zbliżającej się Barbórki (nagranie pod artykułem). Przy okazji zaprosił także na transmisję nabożeństwa, która na antenie chocianow.tv w mediach społecznościowych już w najbliższą niedzielę, 4 grudnia od godziny 9:00 rano.

Niedzielne uroczystości Prawosławnej Braci Górniczej rozpoczną się o godzinie 9:00 Świętą Boską Liturgią sprawowaną przez Jego Ekscelencję, Najprzewielebniejszego Jerzego, Arcybiskupa Wrocławskiego i Szczecińskiego, Prawosławnego Ordynariusza Wojska Polskiego w intencji Braci Górniczej i Ich rodzin.

Prawosławna Brać Górnicza wraz z jej duchowym opiekunem Kapelanem Górnictwa ks. prot. Bogdanem Repeła mają zaszczyt zaprosić Brać Górniczą oraz wszystkich wiernych na uroczystość Górniczego Święta Barbórki w Lubinie. Obchody odbędą się w Parafii Prawosławnej p.w. Świętej Trójcy w Lubinie przy ul. 1-go Maja 13B w dniu 4 grudnia 2022r. - czytamy na stronie lubińskiej parafii.
Nabożeństwo będzie transmitowane na żywo w mediach społecznościowych lokalnej telewizji chocianow.tv w najbliższą niedzielę, 4 grudnia od godziny 9:00 rano. Zapraszamy do wspólnego oglądania. Aby na bieżąco śledzić wszystkie wydarzenia i publikacje, należy subskrybować kanał lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Najnowszy materiał filmowy przygotowany przez chocianow.tv do obejrzenia oczywiście także poniżej.