Jak co tydzień zaglądamy do Trzebnic i sprawdzamy postępy prac przy budowie przychodni medycznej. Nie ma wątpliwości, że praca wre, a ładna pogoda sprzyja robotom.

Budowa idzie zgodnie z harmonogramem, pogoda sprzyja, wszystko idzie do przodu – tak jednym zdaniem podsumowują pracownicy.

Przypomnijmy, że to właśnie tutaj znajdować się będą gabinety: internistyczny, położnej i pielęgniarki środowiskowej, zabiegowy, stomatologiczny, szczepień i dzieci zdrowych, a także rejestracja, pomieszczenia pomocnicze oraz kotłownia. Wszystko w celu zapewnienia opieki medycznej dla mieszkańców Trzebnic oraz okolicznych miejscowości, jak Żabice, Ogrodzisko, Brunów i Chocianowiec.

Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć z postępów prac przy budowie przychodni. Jeśli chcecie powrócić do poprzednich zdjęć, to zapraszamy do zapoznania się z artykułami: publikowaliśmy je w artykułach: "Budują w Trzebnicach", "Kolejne wieści wprost z budowy", "Zaglądamy do środka", "Praca wre", "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic".
[NK]