O tym jak świetna impreza się zapowiada pisaliśmy już wielokrotnie. Teraz przyszedł czas na podsumowanie dzisiejszego wydarzenia, dlatego zapraszamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć (fotografie poniżej).

200 choinek za darmo od Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów Tomasza Kulczyńskiego, blisko pół tysiąca paczek dla najmłodszych wprost od Mikołaja, a także piękne iluminacje świetlne, nie tylko na Rynku. Tak w dużym skrócie można streścić to, co działo się dzisiaj w Chocianowie.

Miałem dzisiaj ogromną przyjemność wraz ze Św. Mikołajem i Klubem Radnych Chocianów 2023 rozdać prezenty dla najmłodszych oraz darmowe choinki dla mieszkańców, a także zapalić wspólnie ozdoby na naszej pięknej chocianowskiej świątecznej choince, która jest jedną z najwyższych w regionie - spointował dzisiejsze wydarzenie włodarz Tomasz Kulczyński. - Serdecznie dziękuję za przybycie oraz za przestrzeganie obostrzeń sanitarnych. Wszystkiego dobrego! - dodał burmistrz.
Okazało się jednak, że prezenty i pięknie oświetlona, żywa choinka w naszym Rynku to nie jedyne niespodzianki, jakie przygotował dla mieszkańców Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński.

Mam dla Państwa także niespodziankę, za którą Gmina nie zapłaci ani złotówki. Specjalnie dla Państwa po raz pierwszy w historii Naszej Gminy od dzisiaj do 2 stycznia Pałac w Chocianowie będzie podświetlony w kolorach flagi Naszej Gminy - dodał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Mam także nadzieję, że w tej kadencji uda się przejąć Pałac w Chocianowie, aby wrócił on w majątek Gminy, gdyż na moment obecny jest on majątkiem prywatnym - dodał Kulczyński.
Fotografie z dzisiejszego wydarzenia dostępne są poniżej. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć.
[KN]