Z okazji ferii zimowych Burmistrz Tomasz Kulczyński przewidział prawdziwą gratkę dla dzieci i młodzieży. Chodzi o miłośników łyżew, którzy w wybranym czasie wejdą na chocianowską taflę przygotowaną przez Regionalne Centrum Kultury całkowicie za darmo!

Zaledwie w środę informowaliśmy o przedłużeniu funkcjonowania lodowiska co najmniej do końca zimowych ferii (czytaj: "Burmistrz zdecydował: lodowisko zostaje z nami na ferie!"). Niedługo po tych doniesieniach kolejną niespodziankę ujawnił włodarz naszej gminy.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem lodowiskiem na placu przy pałacu zapraszam dzieci i młodzież z terenu naszej Gminy od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00- 14:00. Wstęp przez całe ferie będzie wtedy darmowy - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński. - Cieszę się, że mój pomysł z tegorocznym sezonowym lodowiskiem tak bardzo przypadł Państwu do gustu - dodał.
Przypominamy, że na lodowisku funkcjonuje także możliwość wypożyczenia łyżew oraz skorzystania z tzw. pingwinków, które pomagają utrzymać równowagę na lodzie. Wszystkich serdecznie zapraszamy do skorzystania z przewidzianych atrakcji.