W niedzielę, 3 marca w okolicy południa w Chocianowie doszło do morderstwa. Ofiarą jest 62-letnia kobieta, która miała zostać odnaleziona w mieszkaniu przy ulicy Kolonialnej z ranami ciętymi ciała. Sprawa jest rozwojowa!

Z oficjalnych informacji wynika, że pierwsza na miejscu miała być tutejsza straż pożarna, którą rozdysponowano dzisiaj po godzinie 13.00. Zaniepokojona rodzina, która nie mogła nawiązać kontaktu z 62-letnią mieszkanką ulicy Kolonialnej w Chocianowie miała skontaktować się z numerem alarmowym 112. Po wejściu strażaków do mieszkania znaleziono zwłoki kobiety. Wiele wskazuje właśnie na to, że na miejscu mogło dojść do morderstwa.

Jak informują dziennikarze TVP3 Wrocław na ten moment policja potwierdza jedynie, że doszło do zdarzenia o charakterze kryminalnym, w wyniku którego śmierć poniosła 62-letnia mieszkanka Chocianowa. Z naszych ustaleń wynika, że służbom w ustaleniu danych sprawcy może pomóc monitoring działający na terenie naszej gminy. Może on także pozwolić w ujawnieniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

AKTUALIZACJA:

Policja potwierdziła dzisiaj (4 marca 2024), iż w tej sprawie w dniu morderstwa zatrzymano 20-letniego podejrzanego. Jak wiadomo, miał on znać swoją ofiarę.