Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński przygotował dla mieszkanek naszej gminy nie lada gratkę! Darmowy (dla pań) występ kabaretowy w wykonaniu duetu Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć znanych szerszej publiczności z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Panowie też mogą obejrzeć występ, ale pod pewnym warunkiem. Bilety do odebrania osobiście od wtorku w Regionalnym Centrum Kultury.

O tym, że włodarz naszej gminy zaskakuje mieszkańców pozytywnymi pomysłami wiadomo już od lat. Nie inaczej będzie także z okazji Dnia Kobiet, który już za niewiele ponad miesiąc, 8 marca. Z tej okazji Burmistrz Tomasz Kulczyński przygotował niespodziankę w formie darmowego wstępu na występ dwóch znanych i lubianych w całej Polsce członków Kabaretu Moralnego Niepokoju, którzy w Chocianowie pojawią się na sali bankietowej Tosca we wtorek, 5 marca o godzinie 17:00.

- Drogie Panie, z okazji zbliżającego się Waszego święta, serdecznie zapraszam do sali bankietowej Tosca na występ kabaretowy w wykonaniu duetu Mikołaj Cieślak oraz Rafał Zbieć z Kabaret Moralnego Niepokoju. Dla Was wstęp jest bezpłatny, a Panowie jeśli będą chcieli Wam towarzyszyć w tym wydarzeniu wejdą za symboliczną stówkę - przekazał Burmistrz Tomasz Kulczyński w mediach społecznościowych. - Pamiętajcie proszę, że decyduje kolejność zgłoszeń ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji udzielonych zostanie pod nr telefonu: 76-818-55-80 w Regionalnym Centrum Kultury. Już teraz życzę dużo, dużo śmiechu i wspaniałej zabawy - przekazał włodarz naszej gminy.
To nie pierwszy raz, kiedy Burmistrz Tomasz Kulczyński przygotowuje takie niespodzianki dla mieszkańców. Znane są już w całym regionie finansowane i rozdawane przez niego pączki z okazji Tłustego Czwartku (który w tym roku wypada już za 4 dni), a także kwiaty rozdawane na Dzień Kobiet. W tym roku włodarz Chocianowa zaskoczył po raz kolejny. Jak ustaliliśmy, telefony pracowników RCK rozdzwoniły się chwilę po opublikowaniu wpisu przez Burmistrza, dlatego o szczegółach wręczania wejściówek poinformowali oni w oddzielnym wpisie w mediach społecznościowych.

- Wejściówki na Kabaret będą dostępne w Regionalnym Centrum Kultury od wtorku, 6 lutego w godzinach 8:00 - 16:00 do wyczerpania miejsc - czytamy w mediach społecznościowych chocianowskiej instytucji kultury. - Drogie Panie, aby odebrać swój bilet musicie być mieszkankami Miasta lub Gminy Chocianów (będziemy to weryfikować), wejściówkę należy odebrać osobiście w RCK. Drodzy Panowie, symboliczne 100 zł za bilet - będzie możliwość płatności gotówką lub kartą płatniczą w RCK - przekazali wszystkim zainteresowanym.
Warto podkreślić, że nie będzie możliwości "zarezerwowania biletów" by odebrać je w późniejszym terminie, dlatego jeżeli komuś zależy na zdobyciu wejściówek, powinien pofatygować się osobiście do Regionalnego Centrum Kultury w Chocianowie we wtorek z samego rana (od godziny 8:00), a wnioskując po relacji pracowników chocianowskiej instytucji kultury o zainteresowaniu niespodzianką od Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, z odbiorem biletów należy się pospieszyć.