Już dzisiaj o godzinie 19:00 na chocianowskiej hali przy ulicy Kasztanowej 5 zmierzą się zawodnicy Madness Chocianów, którzy podejmą gości z Dobromierza. Na sportowe emocje na żywo zaprasza chocianow.tv.

Niestety warunki epidemiczne w Polsce nadal nie pozwalają na przeprowadzenie tego spotkania z udziałem publiczności, dlatego specjalnie dla swoich fanów lokalna telewizja internetowa postanowiła transmitować futsalowe widowisko na żywo. Od godziny 19:00 w chocianowskiej hali widowiskowo-sportowej zmierzą się piłkarze Madness z Chocianowa i GOKSiR z Dobromierza.

Dla naszych piłkarzy to już czwarta potyczka w tej edycji. Dotychczas zremisowali 4:4 z BKKP Gminy Kobierzyce, przegrali 2:5 z WKS Śląskiem Futsal Wrocław (ten pojedynek również możecie obejrzeć na naszym portalu) oraz pokonali na wyjeździe 1:11 wałbrzyskie Zagłębie. Jaki będzie rezultat dzisiejszego spotkania?

O tym przekonamy się tuż po godzinie 19:00. Zapraszamy do wspólnego kibicowania na antenie lokalnej telewizji Chocianow.tv w serwisach społecznościowych Youtube, a także Facebook. Dzisiejsze spotkanie będzie można obejrzeć także pod tym artykułem (wideo poniżej).
[KN]