Kolejne punkty z kamerami monitorującymi nasze miasto pojawiają się w istotnych miejscach. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że obsługują także boisko wielofunkcyjne w okręgu radnego Marcina Ślipko. To jednak nie jedyna podjęta w tym miejscu inicjatywa we współpracy z Burmistrzem Tomaszem Kulczyńskim.

Jak się dowiedzieliśmy, zgodnie z ustaleniami między włodarzem naszej gminy a radnym z tego okręgu referat Gospodarki Komunalnej w tutejszym Ratuszu dzisiaj przystąpił do realizacji wniosku radnego Marcina Ślipko dotyczącego boiska wielofunkcyjnego.

- Teren boiska od dzisiaj jest już monitorowany i zabezpieczony przed dewastacjami wyposażenia boiska - czytamy w mediach społecznościowych. - Uszkodzona nawierzchnia boiska wielofunkcyjnego nie doczekała się finansowania i remontu w poprzednich kadencjach - przypominają pracownicy GK.
Dzisiaj firma zajmująca się remontami nawierzchni już dokonała pomiarów i przygotowuje niezbędne wyceny. O szczegółach tej inwestycji poinformujemy w najbliższym czasie na naszym portalu, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych doniesień.