Na skrajnie niesmaczną pasję radnego zwrócili dziś uwagę dziennikarze telewizji chocianow.tv. Ostrzegamy - ta fotograficzna kolekcja Piotra Piecha może spowodować odruchy wymiotne, dlatego całość możecie obejrzeć pod tym artykułem na własną odpowiedzialność.

To nie pierwszy raz, kiedy radny Piech raczy swoich gości na jego profilu... kupami. Pierwsze zdjęcia odchodów znajdujemy tam bowiem już we wrześniu 2015 roku, gdy Piech opublikował całą serię niestosownych zdjęć. O swoim hobby ponownie dał znać w sierpniu 2019 roku, również publikując niestosowne zdjęcia. Potem zdawać się mogło, że ta "pasja" już przeminęła z wiatrem. Nic bardziej mylnego.

- Przez ulice Armii Krajowej i Wesołą przetacza się właśnie jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat, na którą środki pozyskał Burmistrz Tomasz Kulczyński. Czy radny z tamtego okręgu już ją zauważył? Nie wiadomo, bo póki co zajął się pisaniem wiersza na temat... kupy w trawie. Co piszczy w trawie radnego Piecha? Zdaje się, że właśnie kupa - zauważyli dziennikarze lokalnej telewizji.
Całość możecie obejrzeć także poniżej, ostrzegamy jednak, że kolekcja fotografii umieszczona w Internecie przez radnego Piecha nie należy do wysublimowanych.