Dolnośląski Delfinek od dzisiaj otwiera swoje podwoje dla miłośników wodnych wrażeń po przerwie technicznej, która spowodowana była sezonową wymianą wody. Wiemy w jakich godzinach można korzystać z chocianowskiego akwenu.

Do niedzieli, 9 lipca trwała przerwa techniczna na Dolnośląskim Delfinku. Szczegóły w tej sprawie przekazał nam rzecznik chocianowskiego magistratu Krystian Wan, o czym szczegółowo pisaliśmy w artykule "Trzy tygodnie przerwy na chocianowskim basenie". Dzisiaj, czyli w poniedziałek, 10 czerwca miłośnicy kąpieli mogą wrócić na chocianowski basen.

Już od poniedziałku zapraszamy na basen. Informujemy, że wszedł w życie nowy cennik usług Delfinka - przekazali operatorzy basenu ze Szkoły Podstawowej im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie.
Basen w tegoroczne wakacje otwarty będzie w poniedziałki od 15:00 do 22:00 i od wtorku do piątku w godzinach od 8:00 do 22:00 (ostatnie wejście do godz. 20:45) oraz w soboty i niedziele od 12:00 do 19:00 (ostatnie wejście do godz. 17:45). Będzie także można skorzystać z sauny, od poniedziałku do piątku w godzinach od 17:00 do 22:00 oraz w soboty i niedziele od 12:30 do 19:00. Basen będzie zamknięty dla odwiedzających we wtorek, 15 sierpnia. Nowy cennik możecie znaleźć na stronie https://www.delfinek-chocianow.pl/cennik/. Zapraszamy do korzystania!