Od dzisiaj pracownicy ZUKiTP-u prowadzą kolejne odczyty wodomierzy w naszej gminie. Sprawdzamy gdzie, a także co zrobić, jeśli nie udało nam się podać stanu licznika.

Do tego, że spisanie licznika wody leży w interesie właścicieli mieszkań, nie trzeba nikogo przekonywać. Niezapłacenie rachunku za wodę może skończyć się nawet jej odcięciem. Co gorsza, im bardziej zwlekamy z podaniem stanu licznika, tym rachunek będzie wyższy, dlatego warto we właściwym terminie załatwić ten problem.

- Będą to w Chocianowie ulice: Pl. Wolności, Polna, Pocztowa, 1-go Maja, Daglezjowa, Leśna, Wiązowa, Zielona, Głogowska, Wesoła 2, 6, 8, 12, Kolonialna, Ogrodowa, Zamkowa, Parkowa, Tylna, Wspólna, Kościuszki 4, Lipowa, Kolejowa, Fabryczna, 3-go Maja, Zaułek Fabryczny, a na wsiach to Brunów, Szklary Dolne, Żabice, Ogrodzisko i rozpoczniemy wieś Chocianowiec - informują pracownicy ZUKiTP-u. - Nie będzie Cię w domu, zadzwoń do odczytywacza - dodają.
Aby skontaktować się z osobami, które odczytują wodomierze, wystarczy zadzwonić pod numery telefonów podane na ogłoszeniu chocianowskiej spółki (zdjęcie poniżej).