Zmiana miejsca zamieszkania w celu podjęcia pracy w innym mieście wydaje Ci się kosztowną inwestycją? Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach oferuje bon na zasiedlenie w wysokości 8 tysięcy złotych. To jednak nie wszystko, bowiem ci, którzy szukają pracy mogą liczyć także na szkolenia indywidualne.

Do 6 sierpnia pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Polkowicach czekają na wnioski w ramach programu szkoleń indywidualnych dla osób bezrobotnych, które po szkoleniu zostaną zatrudnione przez pracodawcę. 

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje lub uzyskać nowe uprawnienia? Od 29 lipca do 6 sierpnia ogłaszamy nabór na szkolenia indywidualne. Złóż wniosek jeżeli: jesteś osobą bezrobotną, po szkoleniu zostaniesz zatrudniony przez pracodawcę. Potrzebne dokumenty możesz pobrać na naszej stronie - informują pracownicy urzędu pracy.
To nie jedyna oferta, jaką przygotowali dla bezrobotnych z Powiatu Polkowickiego pracownicy tutejszego pośredniaka. Młodzi do 30. roku życia mogą zwiększyć swoje możliwości zarobkowe.

- Myślisz o zmianie miejsca zamieszkania i pracy w innym mieście? Złóż wniosek o BON NA ZASIEDLENIE - zachęcają pracownicy PUP Polkowice. - Do 6 sierpnia możesz otrzymać 8 tysięcy złotych na pokrycie kosztów związanych z zakwaterowaniem, jeżeli: nie ukończyłeś 30 roku życia, zmieniasz miejsce zamieszkania w związku z podjęciem pracy w odległości min. 80 km od miejscowości w której mieszkasz obecnie, bądź dojazd do pracy zajmie Ci ponad 3 godziny dziennie - dodają.
Wnioski można składać w sekretariacie urzędu lub za pośrednictwem poczty. Więcej informacji pod numerem telefonu: 76-746-52-68 oraz 76-746-52-69.

Chcesz rozpocząć własną działalność?

Dzisiaj dodatkowo ruszył nabór wniosków na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także na doposażenie lub wyposażenie stanowiska pracy dla skierowanej osoby bezrobotnej. Łącznie można zgarnąć do 22 tysięcy złotych. Wystarczy złożyć kompletny wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy do 10 sierpnia. Więcej informacji pod numerem telefonu: 76-746-52-85 oraz 885-700-740.