W najbliższy piątek, 19 maja o godzinie 18:00 piłkarze Zagłębia Lubin zmierzą się w ramach PKO Ekstraklasy ze Stalą Mielec, dlatego mamy dla Was cztery podwójne vouchery na to spotkanie. Aby je zdobyć w komentarzu pod postem w mediach społecznościowych do środy, 17 maja do godziny 13:30 należy oznaczyć kogo zabierze się do wspólnego kibicowania!

Do zakończenia tego sezonu w Ekstraklasie zostały dwie kolejki. Zagłębie Lubin z 41 punktami na koncie jest już pewne utrzymania, dlatego podczas najbliższego spotkania będzie można ze spokojną głową kibicować miedziowym w meczu ze Stalą Mielec, która posiada 40 punktów i nadal walczy o utrzymanie w najwyższej polskiej lidze rozgrywkowej. Na to ostatnie w tym sezonie spotkanie na lubińskim stadionie mamy dla Was tradycyjnie 4 podwójne vouchery.

Nasze konkursy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a rozdawane vouchery, które uprawniają do zakupu biletów za 5 zł w sektorach B, E, F lub G lubińskiego stadionu będą dostępne do odbioru w jednym z chocianowskich barów kibicowskich. O szczegółach poinformujemy zwycięzców w wiadomościach prywatnych w mediach społecznościowych, w których przeprowadzamy konkurs (w tym celu należy odblokować opcję otrzymywania wiadomości od stron). Zapraszamy do udziału w konkursie!