- Po lodowisku warto iść popływać na basenie odpocząć w jacuzzi czy zagrzać się na saunie - przekonuje Burmistrz Tomasz Kulczyński i zaskakuje swoją kolejną decyzją. Tym razem skorzystają użytkownicy Dolnośląskiego Delfinka. W jaki sposób?

W przyszłym tygodniu nie tylko na lodowisku skorzystamy z atrakcyjnych cenowo chwil. Za sprawą decyzji Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego od poniedziałku, 22 stycznia do niedzieli, 28 stycznia przez jedną, wybraną godzinę między 14:00 a 18:00 będzie można w atrakcyjnej cenie skorzystać także z miejskiej pływalni.

Co robić w Chocianowie w te mroźne dni ferii zimowych? Po lodowisku warto iść popływać na basenie odpocząć w jacuzzi czy zagrzać się na saunie - przekonuje Burmistrz Tomasz Kulczyński w mediach społecznościowych. - Tylko teraz przez tydzień specjalnie dla Was w godzinach od 14:00 do 18:00 dowolna 1 godzina w tym okresie będzie praktycznie za darmo, bo za zaledwie 1 GROSZ. Serdecznie zapraszam - dodał włodarz Chocianowa. 
To kolejne finansowe ułatwienie dla mieszkańców w tej kadencji. Przypomnijmy, że na lodowisku także drugi tydzień zimowych ferii od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 14:00 jest bezpłatny dla dzieci i młodzieży.