Już w najbliższą sobotę, dokładnie tydzień przed kalendarzowym końcem tej pory roku, mieszkańcy Sołectwa Brunów pożegnają lato. Na imprezę pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego zapraszają Regionalne Centrum Kultury, Radny Andrzej Kuśmierczyk, Sołtys Krzysztof Paczkowski oraz Rada Sołecka. Jakie atrakcje przewidzieli organizatorzy?

W Brunowie w tej kadencji mieszkańcy mają wiele okazji, w których mogą spędzać wspólne chwile za sprawą aktywności radnego Andrzeja Kuśmierczyka. Już w najbliższą sobotę, 16 września od godziny 14:00 przy świetlicy wiejskiej spotkają się na "Zakończeniu Lata".

- Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców do wspólnej zabawy. Będzie ognisko, kiełbaski, wata cukrowa, popcorn, dmuchańce i konkursy dla dzieci. Nie zabraknie także rywalizacji sportowej. W dwóch meczach zmierzą się kawalerowie przeciwko żonatym oraz dziewczynki przeciwko chłopcom. Jestem przekonany, że każdy znajdzie coś dla siebie - zachęca do udziału w imprezie radny Andrzej Kuśmierczyk.
W organizację imprezy pod patronatem Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego włączyło się Regionalne Centrum Kultury, dlatego możemy mieć pewność, że profesjonalna obsługa imprezy nikomu nie pozwoli na nudę w to sobotnie popołudnie.