Także w tym tygodniu zaglądamy do Trzebnic, gdzie sprawdzamy postęp prac w tamtejszej przyszłej przychodni medycznej. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć (poniżej).

Ta inwestycja służyć będzie mieszkańcom nie tylko Trzebnic, ale także okolicznych miejscowości. Przypomnijmy, że w przychodni funkcjonować będą gabinety: zabiegowy, szczepień dzieci zdrowych, lekarza internisty dla dzieci chorych i dla dzieci zdrowych, stomatologiczny oraz pomieszczenie dla pielęgniarki środowiskowej. Dodatkowo powstanie parking obsługujący przychodnię.

Co tydzień pokazujemy kolejne zdjęcia z budowy przychodni. Dotychczas publikowaliśmy je w artykułach: "Tutaj będzie opieka medyczna", "Zaglądamy do Trzebnic", "Postęp prac w Trzebnicach", "Przychodnia coraz bliżej", "Zajrzeliśmy do Trzebnic", "Ważna inwestycja okiem obiektywu", "Przychodnia w Trzebnicach rośnie w oczach" oraz "Zdjęcia ław fundamentowych". Cała kolekcja zaczęła się od artykułu, w którym daliśmy Wam znać, że "ciężki sprzęt wjechał do Trzebnic". Całość inwestycji, pomimo trwającej epidemii COVID-19 ma szansę zostać zrealizowana jeszcze w tym roku.
[KN]