Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Sp. z o.o. w Chocianowie poszukuje pracownika na stanowisko odczytywacza na terenie miasta i gminy Chocianów. Przyszły pracownik rozpocznie wykonywanie swoich zadań od 2 listopada.

PWK oferuje pracę w pełnym wymiarze 40 godzin tygodniowo za 2.600 złotych brutto. Pierwsza umowa podpisana będzie na czas próbny z możliwością jej przedłużenia. Od kandydatów wymaga się dyspozycyjności, wysokiej kultury osobistej, rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, umiejętności organizacji własnej pracy, zaangażowania w wykonywaną pracę, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętności pracy w zespole. Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Do zadań osoby, która podejmie pracę wymagane będzie m.in. odczytywanie wskazań wodomierzy na terenie gminy Chocianów, plombowanie wodomierzy, wystawianie faktur bezpośrednio u odbiorcy, inkasowanie należności za usługi, przeprowadzanie kontroli urządzeń wodciągowo-kanalizacyjnych oraz roznoszenie korespondencji. Osobą do kontaktu w celach rekrutacyjnych jest kierownik działu sprzedaży dostępny pod numerem telefonu 76-818-55-76.

Termin składania podań wraz z CV mija 22 października 2020 roku. Dokumenty należy przynieść do sekretariatu PWK (przy ulicy Głogowskiej 14 w Chocianowie) lub wysłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariat@pwk-chocianow.pl.
[KN]