- Nasze Seniorki już wiedzą, że Chile to nie tylko pustynia Atacama, Andy, kopalnia miedzi Sierra Gorda - przekazali pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. Uczestniczki Klubu Senior Plus, który funkcjonuje w naszej gminie za sprawą działań podjętych przez Burmistrza Tomasza Kulczyńskiego, miały kolejną szansę poznać ciekawych ludzi i niesamowite miejsca.

Chocianowski Ośrodek Pomocy Społecznej aktywnie wspiera mieszkańców naszej gminy, o czym informowaliśmy m.in. na łamach naszego portalu w artykułach: "Samotni seniorzy otrzymali opaski bezpieczeństwa" oraz "OPS przyjmuje zgłoszenia". Szczególnie aktywnie czas spędzają seniorki, które uczestniczą w zajęciach Klubu Senior Plus (czytaj: "Seniorki usłyszą więcej", "O Draculi, historii Rumunii i nie tylko" oraz "Aktywnie w Klubie Seniora").

- Nasze Seniorki już wiedzą, że Chile to nie tylko pustynia Atacama, Andy, kopalnia miedzi Sierra Gorda. To także Wyspa Wielkanocna i tajemnicze posągi Moai, których jest aż 887. Niektóre z nich mają wysokość aż 6 metrów i ważą blisko 18 ton. Do dziś zagadką jest kto i w jakim celu wybudował sylwetki Moai - poinformowali w mediach społecznościowych pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie. - O swojej wyprawie do Ameryki Południowej opowiedziała podróżniczka, pani Karina. Dziękujemy - dodali w swoim wpisie.
Cały wpis, a także najnowsze relacje z życia Klubu Seniora w Chocianowie znajdujemy na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Chocianowie na portalu Facebook. Aby na bieżąco śledzić losy seniorek i komunikaty ośrodka, wystarczy polubić stronę https://www.facebook.com/opschocianow. Zapraszamy!