Kolejny ligowy sukces odnieśli piłkarze Stali Chocianów, którzy na własnym boisku pokonali dzisiaj legnicki Konfeks 4:1. Podopieczni Mirosława Wolana stanęli na wysokości zadania, dzięki czemu zajmują 4 pozycję w grupie zachodniej IV Ligi Koleje Dolnośląskie 2020/2021.

Niewiele brakuje do ligowego podium piłkarskiej reprezentacji Chocianowa. Zawodnicy Stali mają na swoim koncie tyle samo, bo 18 punktów, co Gryf Gryfów Śląski, który zajmuje trzecią lokatę w lidze. Jedyny powód, dla którego nasi reprezentanci są tuż za podium, to bilans bezpośrednich pojedynków, w którym zawodnicy Gryfu wypadają odrobinę lepiej. Dzisiejsze 3 punkty, które zostały w Chocianowie drużyna Stali zawdzięcza Rafałowi Burdzie, Jakubowi Zdulskiemu i podwójnie Krzysztofowi Komarkowi.

Już za tydzień, 10 października Stal Chocianów zmierzy się na wyjeździe z Leśnikiem Osiecznica, który co prawda zajmuje 5 miejsce w tabeli, jednak też posiada 18 punktów. Tydzień później Stal Chocianów będzie gościła na własnym boisku drużynę Włókniarza z Leśnej. Do rozegrania w tym sezonie zostało jeszcze naszym reprezentantom łącznie 26 spotkań. Kibicujemy i mamy nadzieję, że każde z nich będzie zwycięskie.
[KN]