Mały Teoś z Chocianowa potrzebuje naszej pomocy. Jego najbliżsi potrzebują uzbierać pieniądze na turnusy mikropolaryzacji z niezbędnymi terapiami. Dają one dużą nadzieję na poprawę funkcjonowania młodego mieszkańca naszej gminy.

Kwota pieniędzy niezbędna do uzbierania to 22 tysiące złotych. Zbiórka dopiero startuje, a cała zebrana kwota pomoże rodzinie małego Teosia opłacić 4 turnusy niezbędne do poprawy jego funkcjonowania.

- Chcemy nazbierać na roczny koszt mikropolaryzacji z terapiami, czyli będą to 4 turnusy, które robi się w odstępach 2, 3 miesięcy. To jest nasza nadzieja na poprawę funkcjonowania Teo. Wiemy, że musimy zrobić wszystko, aby mu w tym pomóc - apeluje brat Teosia.
Obecnie Teoś nie mówi, nie sygnalizuje swoich potrzeb, jest zamknięty w swoim świecie i jak na razie nikt nie ma tam dostępu. Turnusy są dla niego szansą na pobudzenie tych komórek w mózgu, które są w stanie uśpienia.

- Mikro z połączeniem z intensywnymi terapiami może przynieść super efekty. Nie liczymy na cuda a małą chociaż poprawę. To i tak będzie dla nas bardzo dużo - zauważa organizator zbiórki. - Mamy nadzieję, że otworzycie swoje wielkie serca i pomożecie nam w realizacji tego celu. Zapraszamy do udziału w licytacjach "TEOSIOWE LICYTACJE" - dodaje.
Więcej o Teosiu można dowiedzieć się na jego stronie: Teosiowy Pamiętnik. Zapraszamy do wsparcia tej istotnej dla przyszłości Teosia zbiórki.